Отримали сертифікат про акредитацію ОП Етнологія ОР Магістр

Кафедра етнології і археології є випусковою з освітньо-професійної програми “Етнологія” другого (магістерського) рівня, гарант доц. Костючок Петро Леонтійович. З 10.10.2023 по 12.10.2023 рр. було проведено успішну акредитацію експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО)  освітньої програми «Етнологія» (ID у ЄДЕБО 11957) за спеціальністю 032 Історія та археологія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти рішенням за наслідками розгляду акредитаційної справи від 12 грудня 2023 р. протокол № 20 (49) акредитували ОП «Етнологія» спеціальність 032 “Історія та археологія” ОР магістр в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Сертифікат про акредитацію освітньої програми “Етнологія” № 6425 дійсний до 1 липня 2029 р.