Заходи з нагоди вшанування Осипи Заклинської – учительки, кулінарки, письменниці

19.03.2024 доцентка кафедри О.Я. Дрогобицька на запрошення Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка взяла участь в заході з нагоди вшанування Осипи Заклинської – учительки, кулінарки, письменниці та до 130 річниці з дня народин видатної українки.
Модераторками заходу крім О.Я. Дрогобицької були дослідниця, учителька Ірина Садула, ініціаторка перевидання книг Осипи Заклинської, дослідниця Оксана Хмара (м. Київ).
Значна подія зібрала чимало охочих, серед них учні ліцею ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради, з якими О.Я. Дрогобицька провела профорієнтаційну роботу щодо вступної кампанії-2024, а також були присутні стейкхолдери ОП “Етнологія” ОР Магістр, зокрема І. Ф. Чернега – заступник генерального директора з питань культурної спадщини Національного заповідника “Давній Галич”.