День Вишиванки у Національному заповіднику «Давній Галич»

У День Вишиванки магістранти спеціальності “Історія та археологія” освітньо-професійної програми “Етнологія” (куратор С. Боян-Гладка), студенти груп ІА-11 (куратор О. Дрогобицька) та активні студенти груп ІА-41, ІА-21 екскурсійно відвідали Національний заповідник «Давній Галич». Спочатку побували в Музей етнографії НЗ “Давній Галич” де познайомились із народною архітектурою та побутом опілян, гуцулів, бойків та зробили пам’ятне фото з адміністрацією музею. Наступною була екскурсія в Музей історії Галича, де екскурсовод Roksolana Melnychuk (випускниця спеціальності “Історія”) провела цікаву екскурсію територією музею, показавши головний храм Давнього Галича – Галицький Успенський собор. Ще однією була захоплююча екскурсія в Галицький замок, краєвиди якого були вражаючими. Під кінець екскурсійного дня відвідали Музей караїмської історії та культури, де отримали великий багаж знань про караїмську культуру та історію.
Щиро дякуємо за насичений день цікавими екскурсіями Давнього Галича та гостинність дирекції Національного заповідника “Давній Галич”, окрема ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА за сприяння нашій добрій колезі, завідувачу науково-освітнього відділу Національного заповідника “Давній Галич” Маріанна Бацвін .
Отримали заряд енергії, багато позитивних емоцій, вражень. Галич – колиска нашої історії та культури і неймовірне місце.