Благодійний захід: «Весняні фестини»

Сьогодні 10 травня на факультеті історії, політології і міжнародних відносин відбувся благодійний захід: «Весняні фестини» організований доценткою кафедри всесвітньої історії Л.В. Щербін та за участі активних студентів, викладачів і Долинського краєзнавчого музею “Бойківщина”. Було багато різних смаколиків, студентами представлено традиційну культуру гуцульського, бойківського, покутського та опільського етнографічних районів Прикарпаття, виставка зразків традиційного одягу, майстер-клас від п. Лесі працівниці Долинського музею “Бойківщина”, виконання гаївок і народних співанок. За зібрані кошти планується закупити засоби тактичної медицини, спорядження, одяг та інші потреби для студентів, студенток, а також випускників нашого факультету. Приєднуйтеся та донатьте – номер картки, на яку можна перерахувати кошти: 5168745108276400 (Бариляк Анастасія-голова сенату ФІПіМВ).
Разом до перемоги!
Щиро радіємо і дякуємо за популяризацію нашої традиційної культури!