Всеукраїнська наукова конференція «Українська повстанська армія в боротьбі проти нацистського і більшовицького тоталітарних режимів».

12 жовтня 2022 р. професор Микола Васильович Кугутяк виступив модератором всеукраїнської наукової конференції «Українська повстанська армія в боротьбі проти нацистського і більшовицького тоталітарних режимів». Захід приурочили 80-річчю створення УПА. Конференція відбулася у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського національного університету.
Організаторами конференції виступили Івано-Франківська обласна рада, Івано-Франківська обласна військова адміністрація, Інститут історії України НАН України, Факультет історії, політології і міжнародних відносин і Навчально-науковий центр дослідження українського національно-визвольного руху імені Олександра Карпенка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національна спілка краєзнавців України, Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери.
У роботі наукової конференції, яка проходила у змішаному форматі, взяли участь науковці, архівні і музейні працівники, вчителі, викладачі та студенти низки вітчизняних закладів вищої освіти. Загалом близько сотні учасників. Детальніше https://pnu.edu.ua/blog/2022/10/12/42195/