Онлайн-бесіда на тему «Збереження українських традицій і звичаїв. Проблема української ідентичності»

19 квітня 2022 р. у передвеликодній тиждень відбулася онлайн-бесіда на тему «Збереження українських традицій і звичаїв. Проблема української ідентичності» доц. Світлани Боян-Гладкої з вимушено переміщеними особами із постраждалих регіонів України у рамках безкоштовних онлайн-курсів “МОВА ОБІЙМАЄ”. Це безкоштовні онлайн курси, спільний волонтерський проєкт викладачів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з поглиблення знань української мови, історії, звичаїв і традицій українського народу. Заняття проводилося на безкоштовній платформі Zoom. В ході роботи відбулося активне обговорення питання дуалізму в традиціях і звичаях річного календаря українців, а саме різдвяних, великодніх та купальських свят, а також обговорили питання національної ідентичності та вміст і символічне значення великоднього кошика. Щиро дякуємо за активну участь учасникам-переселенцям. Окрема подяка організаторам заходу – декану факультету філології, проф. Роману Богдановичу Голоду та студентці спеціальності “Журналістика” пані Тетяні.