Підсумкова звітна наукова конференція студентів за 2021 р.

7 квітня о 14:00 на кафедрі відбулася звітна наукова конференція студентів за 2021 р. в оналайн-режимі на платформі Goglee Meet. Було заслухано цікаві теми наукових виступів магістрантів і студентів:
1. Традиційний одяг гуцулів (на прикладі Делятинської територіальної громади).
Студ. ІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин М. БОДНАРУК.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент С.П. БОЯН-ГЛАДКА.
2. Етнічні мотиви у творчості Володимира Івасюка (1949 – 1979).
Студ. ІІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин А. ГАВРИЛЮК.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент О.Я. ДРОГОБИЦЬКА.
3.Повсякденне життя населення Надвірнянщини в роки німецької окупації.
Студ. І курсу ОР магістр факультету історії, політології і міжнародних відносин
В. ГАВРИЛЯК.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент С.П. БОЯН-ГЛАДКА.
4. Особливості гуцульської кухні (на прикладі Косівщини).
Студ. І курсу ОР магістр факультету історії, політології і міжнародних відносин
І. ГОРЯЧА.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент П.Л. КОСТЮЧОК.
5. Релігійний синкретизм в українців Карпатського регіону: витоки і функціонування.
Студ. ІІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин К. МОШУРА.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент С.П. БОЯН-ГЛАДКА.
6. Аналіз археологічних керамічних комплексів із збірок «Музейно-виставкового центру Калуської міської ради».
Студент ІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин З. ОСТАП’ЮК.
Науковий керівник – старший викладач І.Т. КОЧКІН.
7. Давні українські пісні у сучасній інтерпретації як один з елементів ДНК- нації.
Студ. ІІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин С. ПАВУЛЯК.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент С.П. БОЯН-ГЛАДКА.
8. Повсякденне життя гуцулів у 60-х – 80-х рр. ХХ ст.» (на прикладі с.Голови Верховинського району).
Студ. І курсу ОР магістр факультету історії, політології і міжнародних відносин Н. СІНІТОВИЧ.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент О.Я. ДРОГОБИЦЬКА.
9. Повсякденне життя мешканців Кривого Рогу (90-ті рр. ХХ ст.).
Студ. І курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин Є. СИЛКА.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент О.Я. ДРОГОБИЦЬКА.
10. Становище жінок в Афганістані в умовах правління Талібану.
Студ. І курсу ОР магістр факультету історії, політології і міжнародних відносин О. ТАТУМІРАК.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент О.Я. ДРОГОБИЦЬКА.
11. Етнографічні матеріали в подорожніх описах Степана Левинського (1897-1946).
Студ. І курсу ОР магістр факультету історії, політології і міжнародних відносин Х. Телюк.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент О.Я. ДРОГОБИЦЬКА.
12. Повсякденне життя молоді в роки націоналістичного підпілля на Гуцульщині.
Студентка І курсу ОР магістр факультету історії, політології і міжнародних відносин
М. ТИМОФІЙ.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент С.П. БОЯН-ГЛАДКА.
Всі виступи були дослідницькими, цікавими, захоплюючими у вигляді презентацій. Серед числа виступаючих журі в складі професорсько-викладацького складу визначило трьох студентів: Остап’юк З. (студент групи ІА-21), Татуміряк Ольга (студентка групи ІА-41) і Силка Є. (студентка ІА-11) для нагородження грамотами і дві студентки Павуляк С. та Гаврилюк В. (студентки ІА-31) рекомендовані їх напрацювання для публікації у збірнику студентських наукових праць “Ерика-ХХІІІ”.