Звітна наукова конференція студентів за 2020 р.

Сьогодні 8 квітня (14:00-16:00) на кафедрі відбулася звітна наукова конференція студентів за 2020 р. в оналайн-режимі на платформі Goglee Meet. Було заслухано цікаві теми наукових виступів магістрантів і студентів: традиційні обряди духовного життєвого циклу в традиційній культурі та інформаційному просторі сьогодення; побут представників українського націоналістичного підпілля; зародження та розвиток туризму, весільні звичаї та обряди, лісосплавний промисел на Гуцульщині; шлюбно-сімейні відносини у Туреччині та ін. Всі виступи були дослідницькими, цікавими, захоплюючими у вигляді презентацій. Серед числа виступаючих журі в складі професорсько-викладацького складу визначило двох студентів: Татуміряк Ольга (студентка групи ІА-41) і Миколайчук Олег (студент ІА-41) для нагородження грамотами і два студенти Голіней Михайло (магістрант ІА(Е)-1м) та Сінітович Наталія (студентка ІА-42) рекомендовані їх напрацювання для публікації у збірнику студентських наукових праць “Ерика-ХХІІ”.