Вручення дипломів магістрам спеціальності “Історія та археологія” ОП “Етнологія”

Сьогодні магістри спеціальності 032 “Історія та археологія” ОП “Етнологія” отримали свої дипломи, серед яких 6 з відзнакою. Офіційне вручення дипломів відбулося попри повітряну тривогу ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проф. І. Цепендою в укритті. На церемонії вручення дипломів були присутні випускники, декан факультету історії, політології і міжнародних відносин І.Ф. Гурак, гарант освітньої програми “Етнологія” П.Л. Костючок.
Щирі привітання та настанови на майбутнє магістри отримали від професора кафедри М. В. Кугутяка. “Ви повинні вірити в себе і досягати поставленої мети” – звернувся Микола Васильович до випускників. Магістри також подякували професорсько-викладацькому складу кафедри і факультету в цілому за здобуті знання.
А ми щиро радіємо за кожного! Бажаємо професійної реалізації кожному випускнику, творчої наснаги і здійснення всіх задумів. Ви наша гордість!
Миру, Перемоги і процвітання Україні!