«Книжка року, 2021» – «Західно-Українська Народна Республіка 1918-1923. Енциклопедія у 4 томах”

До Дня університету подарунок. Всеукраїнський рейтинг «Книжка року» оприлюднив днями результати за 2021 рік. Відрадно зазначити, що в номінації «МИНУВШИНА» (Популярні видання/історична публіцистика), де номінувалося 24 видання, лауреатом «Книжки року’2021» стало унікальне видання колективу науковців провідних історичних інституцій України «Західно-Українська Народна Республіка 1918-1923. Енциклопедія у 4 томах”. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника виступив ініціатором і співорганізатором даного видання. Координував проєкт його ідейний натхненник, професор кафедри етнології і археології, доктор історичних наук, доктор філософії, заслужений діяч науки і техніки України, декан факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського університету Микола Васильович Кугутяк.
Видання презентує комплексне дослідження одного з найяскравіших феноменів вітчизняної історії – доби Західно-Української Народної Республіки. Науковий проєкт реалізований за підтримки Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської ОДА, а також Львівської ОДА і Львівської обласної ради ( І том видання) та меценатів.