Підтримку Україні висловили закордонні партнери Прикарпатського університету!

Цими днями на адресу керівництва Прикарпатського університету надходять листи підтримки з висловлюванням єдності і готовності допомоги від наших закордонних партнерів.

Такі листи надійшли, зокрема, від Студіуму Східноєвропейських Досліджень Варшавського університету (Республіка Польща), членів ініціативи Академічного впливу Організації Об’єднаних Націй (UNAI)Університету ім.Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща), Університету економіки в Бидгощі (Республіка Польща), Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Республіка Польща), Західночеського університету (Чеська Республіка), Гданського університету (Республіка Польща), Вроцлавського університету (Республіка Польща), Краківської Академії ім.Анджея Фрича Моджевського (Республіка Польща), Ягеллонського університету (Республіка Польща), Латвійського університету (Латвійська Республіка), Вільнюського університету (Литовська Республіка), Поморської Академії у Слупську (Республіка Польща), Вищої державної професійної школи в Хелмі (Республіка Польща), Академічної спільноти Республіки Польща, Berea College (США), Загребського університету (Республіка Хорватія), Державного Східноєвропейського Вищого Коледжу в Перемишлі (Республіка Польща), Університету Науки та Технології AGH в Кракові (Республіка Польща), Асоціації Фулбрайта (США) .