Участь кафедри в Регіональній науково-практичній конференції «Терени Східної Бойківщини. Хто такі бойки?»

27.08.2021 р. викладачі кафедри етнології і археології взяли участь в Регіональній науково-практичній конференції «Терени Східної Бойківщини. Хто такі бойки?» в рамках реалізації проєкту “Створення системи комплексних заходів для розвитку туризму у Долинській ОТГ” одинадцятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. З вітальним словом виступив Долинський міський голова І.Я. Дирів та завідувач кафедри Б.П. Томенчук. Було обговорено ряд цікавих і водночас важливих етнокультурних проблем Східної Бойківщини: “Східна Бойківщина в археології та історії” (доповідав Б.П. Томенчук), “Локалізація місць давнього солевидобутку Східної Бойківщини: історія та методика” (доповідав І.Т. Кочкін), “Бойки: етимологія та традиція збереження господарства на Східній Бойківщині” (С.П. Боян-Гладка) та інших цікавих тем було висвітлено колегами кафедри управління соціокультурної діяльності та івентменеджменту факультету туризму (Т.З. Маланюк, О.І. Дутчак, В.В. Шикеринець), науковим співробітником Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України О.Ю. Коломийчук, доцентом Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти І.І.Дрогобицький, науковим співробітником Долинського краєзнавчого музею “Бойківщина” І.І. Матіїв, краєзнавцем Д.Г. Ониськів. В кінці міський голова І.Я. Дирів вручив завідувачу кафедри Б.П. Томенчуку монографічне видання “Долина. Три погляди з минулих літ”. Було підведено підсумки конференції та накреслено проблеми наступної зустрічі. Щиро вдячні Долинській міській раді та Долинському краєзнавчому музею “Бойківщина за співпрацю і сподіваємось на подальшу плідну роботу!