Відійшла сьогодні у вічність Любов Павлівна Саннікова (Юхнюк-Коротун) – українська культурологиня, авторка низки досліджень, присвячених народній українській культурі. Дослідниця з проблем виникнення й розвитку первісних образно-символічних понять культури з позиції природних закономірностей Природи й тяглості людського життя в ній. Свої гіпотези, ідеї, думки авторка подала на сторінках наступних праць: “Свята Мова Творця у Звичаї Народу: еніофеноменологія староукраїнської культури” (2005); “ГіпоТези про Первинну”: “Розмай – Зелен Гай” (2012); “Зелен – Віра” (2013); “Очерети-Роси” і “Ріки Роду” (2014); “Релікти живої пам’яті”: “Ірниця”, “Іриця” і “Словник Реліктів Живої Пам’яті@ (2015); “Луни Первовіку”: “Нотатки до історії української культури” і “Словник до історії української культури” (2017); “Історія української культури. В 5 томах” (2021). Колектив кафедри останнє десятиліття тісно співпрацював з дослідницею вивчаючи проблеми духовної культури. З приводу непоправної втрати викладачі кафедри глибоко сумують і висловлюють щирі співчуття близьким та рідним померлої.