Навчальна музейна практика

Навчальна музейна практика студентів ІІ курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Під керівництвом доцента кафедри етнології і археології О.Я. Дрогобицької в Івано-Франківському краєзнавчому музеї студенти знайомляться з основними напрямами музейної діяльності – культурно-освітнім, науково-дослідним, експозиційним, фондовим, видавничим, реставраційним та ін. Своїм досвідом роботи у музеї поділилася науковий співробітник ІФКМ Дідик Віта Михайлівна. Провідний науковий співробітник ІФКМ Штиркало Ярослав Євгенович провів цікаву та пізнавальну екскурсію у відділах природи та історії.