Відкрита лекція в рамках проекту «Collegium Carpathicum» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду

15 лютого 2021 р. о 15.00 відбулась відкрита лекція кандидата історичних науку, доцента кафедри етнології і археології ПНУ Петра Костючка на тему «Національна ідентичність та етнополітична інженерія: Карпатський регіон у 1930-1939 рр.» («National identity and ethnopolitical engineering: Carpathian region 1930-1939»). Дана лекція відбулась в рамках проекту «Collegium Carpathicum» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. До нього входять 7 університетів-партнерів:
– Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету (Варшава, Республіка Польща);
– Оставський університет (Острава, Чехія);
– Вища державна східноєвропейська школа (Перемишль, Республіка Польща);
– Католицький університет Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина);
– Пряшівський університет (Пряшів, Словаччина);
– Університет Стефана чел Маре (Сучава, Румунія);
– Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ).
Проект міжнародної співпраці між університетами Collegium Carpathicum стартував у вересні 2017 року в рамках XXVII Економічного форуму у Криниці. Символічною штаб-квартирою Collegium Carpathicum стала Обсерваторія на г. Піп Іван, яка належить Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника. У прослуховуванні та обговоренні лекції взяли участь ректор Університету, викладачі та аспіранти кафедри етнології і археології та інших кафедр Університету та інших ВУЗів України, колеги етнологи з Польщі, Чехії та зацікавлені.
Щиро вдячні за змістовну лекцію!