Студенти IV курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» ОР Бакалавр проходять музейну практику на базі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів під керівництвом доцента кафедри Оксани Ярославівни Дрогобицької. Вони здійснюють опис експонатів, працюють з фондовою документацією, а також беруть участь у культурно-освітніх заходах музею. Зокрема, 6 лютого 2024 р. долучилися до учасників вечора пам’яті «Спочатку я людина», присвяченого 110-річчю від дня народження мецената, громадського діяча Омеляна Антоновича.
Музейна практика на базі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
![](https://kea.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/57/2024/02/img-ee9cbbdc07c189e53e119341c6376cfc-v-1024x768.jpg)