Відзначено нагородами

8 вересня 2023 р. було відзначено нагородою Івано-Франківської ОДА/ОВА проф. М.В. Кугутяка за вагомий особистий внесок у відродження історії, культури Галича та сприяння його розвитку. Ця подія відбулася на урочистій сесії обласної ради з нагоди 1125-річчя з часу першої згадки про місто, яка була виїзною. Перед початком роботи депутати обласної ради спільно помолилися за Україну у Церкві Різдва Христового. Опісля на Замкові горі в Галичі відбулося пленарне засідання сесії обласної ради.
З нагоди проголошення в області 2023 року Роком Княжого Галича та з метою відзначення 1125-річчя з часу першої згадки про місто Галич на замовлення обласної ради виготовлено ювілейні медалі “Галичу-1125”. За вагомий внесок у дослідження та популяризацію історії періоду Галицько-Волинського князівства, увіковічення у творах мистецтва історії, самовіддане служіння територіальній громаді, значний особистий внесок у відродження слави Галича та сприяння його розвитку Олександр Сич спільного з головою ОДА/ОВА Світланою Онищук вручили нагороди проф. М.В. Кугутяку, завідувачу кафедри Б.П. Томенчуку, старшому викладачу кафедри І.Т. Кочкіну та іншим відомим прикарпатцям, науковцям з інших областей України.