Екскурсія в Музей Небесної сотні

11.03.2024 р. в рамках вибіркового курсу “Етнографічно-археологічний практикум”студентам 4 курсу спеціальності “Історія та археологія” під керівництвом ст. викладача Кочкіна І.Т. та доц. Боян-Гладкої С.П. було проведено екскурсію в Музей Небесної сотні. Екскурсію проводила Світлана Михайлівна Картуш, яка захоплююче розповіла історію подій Майдану 2013-2014 років, а також короткі довідки героїв Революцію Гідності. Екскурсовод відзначила, що постійно збільшується кількість артефактів в музеї, оскільки передають свої символічні речі українські воїни, які сьогодні воюють на фронтах українсько-московської війни, а також родичі загиблих Героїв, віддають речі, котрі нагадують події Майдану. Все це допомагає відчути дух Революції Гідності, усвідомити духовні цінності українського народу та зрозуміти атмосферу бурхливих подій, які стали початком нещадної війни з російським агресором за існування української нації.
Під час екскурсії, студентів переповнювали різні відчуття: хвилювання і гордість, зацікавленість і жах, смуток і біль. Але найбільше переповнювала гордість за наших Героїв, які віддали своє життя за нашу свободу, мову, культуру, віру, європейське майбутнє та незалежну Україну!
Вічна слава і пам’ять Героям України!