Етнографічна практика студентів ІІІ курсу спеціальності 032 «Історія та археологія»

Відбулася етнографічна практика студентів ІІІ курсу факультету історії, політології і міжнародних відносин спеціальності 032 «Історія та археологія» (денна форма навчання) з 14 червня до 28 червня 2023 р. під керівництвом доцентів кафедри етнології і археології П.Л. Костючка і С.П. Боян-Гладкої на базі Національний заповідник «Давній Галич» науково-освітнього відділу та Музей етнографії НЗ “Давній Галич”. Під час роботи студенти-практиканти були поділені на кілька підгруп – перша підгрупа проводили опитування місцевого населення м. Галича та його околиць щодо збереження культурної спадщини, традицій і звичаїв. Друга підгрупа працювала в музеї етнографії, де одна частина студентів-практикантів ознайомились з фондами музею і мали змогу опрацювати музейні колекції, друга частина – провели інвентаризацію і облаштували фотозони на території музею. Студенти поєднували роботу з екскурсіями в Галицький замок, Музей караїмської історії та культури, Караїмське кладовище, Галицький національний природний парк, Храм Святого Пантелеймона та ін.
Щиро дякуємо дирекції Національного заповідника “Давній Галич” за співпрацю, організацію і можливість набути студентами нових знань і вражень від цікавих екскурсій Галичем, окрема велика ПОДЯКА за сприяння нашій добрій колезі, завідувачу науково-освітнього відділу Національного заповідника “Давній Галич” Маріанні Ярополківні Бацвін.
Попри повітряні тривоги і війну етнографічна практика успішно відбулася. Дякуємо Богу і ЗСУ!