День відкритих дверей!

Шановні учні 9, 10, 11 класів, вчителі, батьки, запрошуємо відвідати День відкритих дверей онлайн 8 квітня об 11:00 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника в рамках проєкту “Університет для учнів”
Дізнайтеся ВСЕ про вступ-2023 до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!
Які умови вступу? Що потрібно здавати? Які особливості навчання? Які є освітні можливості і додаткові переваги? Скільки коштуватиме навчання? Як навчатися в університеті безкоштовно? Як на платній формі мати грошову стипендію від європейських фондів? Як після закінчення отримати не один, а одночасно два дипломи – український і диплом країни ЄС? Які закордонні стажування чекають на вас? Чому Прикарпатський – лідер серед університетів регіону?
Зустріч відбудеться онлайн 8 квітня 2023 року об 11:00.
Підключення за покликанням https://us02web.zoom.us/j/85945987751…
Що у програмі?
Спочатку вас зустріне ректор. Після цього покрокову інструкцію з детальною інфографікою щодо всіх деталей вступу-2023 отримаєте від відповідального секретаря Приймальної комісії.
А потім, аби витрачати час лише на конкретну інформацію, яка стосується особисто кожного з вас, запрошуємо під’єднатися до персональних кабінетів інститутів та факультетів, які ви обрали. Там відбудеться предметне живе спілкування у форматі запитань-відповідей.
Там на вас також чекатимуть студенти, які поділяться власним досвідом вступу і навчання у ПНУ.
Тож 8 квітня 2023 року скористайтеся можливістю деталізувати всю інформацію про спеціальності та освітні програми; матеріально-технічне забезпечення; можливості для студентів та дозвілля.
Що ще?
Поради і лайфхаки, як написати мотиваційний лист на відмінно. Чекаємо на всіх, хто планує вступати у 2023-му році, отримати вищу освіту, нові компетентності, можливості для кар’єрного зростання та особистісного вдосконалення!
https://pnu.edu.ua/blog/2023/04/03/45969/ – сайт Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
https://www.facebook.com/PNUVS – ФБ Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Кого цікавлять спеціальності “Історія та археологія”, “Середня освіта (Історія)”, “Політологія”. “Національна безпека”, “Міжнародні відносини”, “Міжнародні економічні відносини” просимо після зустрічі з ректором і основного заходу, підключитись до зустрічі з деканом, викладачами і студентами Факультету історії, політології і міжнародних відносин за покликом Join Zoom Meeting
Буде цікаво))
Чекаємо на Вас!