День відкритих дверей на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

День відкритих дверей на факультеті історії, політології і міжнародних відносин відбувся 4 червня 2022 р. у межах проєкту «Обери своє майбутнє». Були присутні понад 40 випускників шкіл Івано-Франківщини, а також їх батьки, вчителі та працівники відділів освіти ТГ, викладачі Факультету. Географія учасників заходу виявилася різноманітною – це абітурієнти з м. Івано-Франківськ, населених пунктів Угринівської, Ямницької, Калуської, Надвірнянської, Верховинської, Рожнятівської, Верхнянської та інших територіальних громад Івано-Франківського, Калуського, Надвірнянського, Верховинського, Коломийського і Косівського районів Івано-Франківської області.
Під час зустрічі декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин Микола Кугутяк у формі візуалізованої презентації охарактеризував особливості спеціальностей і освітніх програм Факультету: 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія та можливості, 052 Політологія, 052 Політологія. Національна безпека, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини, 073 Менеджмент. Управління міжнародним бізнесом та працевлаштування їх випускників. Окремо сфокусував увагу на наукових досягненнях, творчих здобутках та напрямах міжнародної і грантової діяльності викладачів і студентів Факультету. Микола Кугутяк зауважив, що Факультет історії, політології і міжнародних відносин віддавна реалізовує програми подвійних дипломів для своїх студентів, навчаючись за якими наші студенти отримують безкоштовно диплом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і дипломи університетів Польщі. Університет має низку стипендій для найкращих, успішних студентів, для особистостей, які добре навчаються і хочуть віддавати свій час, енергію і знання людям. Все це є свідченням того, що іноземні партнери Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зокрема і Факультету історії, політології і міжнародних відносин, бачать в ньому той науковий осередок, який готує якісних фахівців.
Старшим викладачем кафедри етнології і археології Кочкіним Ігорем Тарасовичем була проведена екскурсія в музей археології Прикарпаття Факультету та організовані виставка наукових видань викладачів Факультету, банерна презентація «Пам’ятки духовної культури Українських Карпат», нумізматична виставка, банерна презентація «Дипломатія рятує світ», зустріч з випускниками і стейкхолдерами. Детальніше