Магістри етнологи отримали дипломи!

Етнологи 2020 отримали свої дипломи магістра. На сьогодні кафедра етнології і археології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника є однією із 4-х в Україні та однією із 2-х в Західній Україні (після кафедри етнології Львівського національного університету імені Івана Франка) котра здійснює підготовку ступеня вищої освіти магістр за освітньо-професійною програмою “Етнологія” спеціальності 032 “Історія та археологія”. Десять випускників етнологів під час навчання в магістратурі (1 рік 4 місяці) на кафедрі етнології і археології досліджували найцікавіші теми з традиційної культури гуцулів, лемків, бойків, покутян Карпатського регіону; вивчали міграційні проблеми українців закордоном тощо. Колектив кафедри високо цінує та пишається 8 випуском 2020 р. Бажаємо професійної реалізації кожному випускнику, творчої наснаги і здійснення всіх задумів. Ви наша гордість!