Онлайн-вручення дипломів магістрам спеціальності “Історія та археологія”. Освітня програма “Етнологія”2020

Відбулося о 12:00 21.01.2021 онлайн-вручення дипломів магістрів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника всіх спеціальностей, зокрема і 10 випускників спеціальності “Історія та археологія (Етнологія)”, серед яких троє кращих отримали дипломи з відзнакою: Дутчак Роксолана, Лесюк Вікторія та Пітчук Остап. Привітальне слово та побажання у майбутнє життя мав ректор Ігор Євгенович Цепенда, звучало музичне привітання. Колектив кафедри етнології і археології щиро вітає своїх випускників 2020 р., бажає реалізації своїх задумів і професійних здібностей. Ми вами пишаємось! В добру путь!